2011 m. liepos 24 d., sekmadienis

Lysvę - kartotekai!

"Vis viena, taip niekas nedaro!", - pasakė man batų taisykloje vidurvasarį, kai aš atnešiau ten remontuoti savo žieminius batus.

Na, nedaro tai nedaro. Aš taip darysiu.

Nors tiesą sakant, ir mane tokios pačios mintys vakar aplankė, kai sėdau prie projekto, kurį nešiojau galvoje ilgiau nei metus laiko, ir kuris, tiesą sakant, labiau tinka ankstyvam pavasariui negu rugsėjo pirmajai:

Visiškai ekologinis projektas. Iš serijos "gamyba be atliekų". Pagamintas iš namie rastų nereikalingų daiktų, kurie ir buvo perdirbti. Storą kartono lakštą, atsiradusį suskilus rėmo stiklui

supjausčiau lygiom dalim į 9 stačiakampius. Manau, galima naudoti ir storą popierių ar dar geriau - kartono padėkliukus nuo čekiško alaus. Tie būna gražiai nudailintais kampais, visi vienodi, kartais - apvalūs.

Kiniško maisto lazdelių turbūt rastum kiekvienoje virtuvėje - niekas to maisto namie paprastai negamina, užtat tų lazdelių, lazdelių turi apsčiai! Ai.... dėl manęs tai gali jos būti ir naudotos....

Viską dažom baltai.

Netikėtai radau būdą kaip išdžiovinti nudažytas lazdeles, - kad jos neprikibtų, gražiai nudžiūtų ir kad jų nereikėtų antrą kartą dažyti. Būdas - nepatentuotas, naudokitės į sveikatą!

Dekupažinam herbariumo vertais atvaidais.

Karštuoju ginklu prikalam korteles prie kotelių -

Ir turime visą puokštę informacinių lentelių daržo fanatikui.

Kur naudoti: geriausiai, aišku, pavasarį prismaigstyti ten, kur dar nesudygę. Bet galima ir praktiniais sumetimais antroje pusėje priklijavus etiketę su augalų priežiūros informacija ir palikus savo lysvę laistyti kaimynui senberniui, kuris krapo vulgaris neskiria nuo daržinio dašio, išvažiuoti savaitei atostogų.

Taip, taip, žinau, "kad taip niekas nedaro".
Aš darau.

9 komentarai (-ų):

Vaivaj rašė...

Oho, Mika, kokios idėjos. Tik va galvoju, kur TU jas naudosi :-)

mika rašė...

Parduosiu e-bay'juje :) Nu kur man gauti bandymų stoties lysvę?
:))))

medula rašė...

atiduodu savo būsimas zemlias tavo idėjiniams kartotiekams :) t.y. baisu, bet įsipareigoju sodinti tą, ką nudekupažinsi (dieve, tik ne arbūzai, ne arbūzai... ) :)
nes labai stilinga - tai, kaip aš sodinsiu ir susmaigstyti tokias korteles.

Anonimiškas rašė...

Ach,Mika, nepakartojama tavo fantazija.Jau matau, kaip fainai tos lenteles atrodo mano balkono darze prie petrazoliu, krapu, baziliko, rozmarino, salotu...

Leontine rašė...

Ojo jo, nesvarbu,kad tuoj ruduo.Begu tuoj sodinti krapu ir zaliu salotu lapu

Anonimiškas rašė...

negalėčiau tokio grožio darže palikti-taigi pavogtų ;)

Rinkodara rankdarbiams rašė...

Kokia smagi idėja!!! gražiai atlikta ir originaliai aprašyta :) daugiau kūrybinių minčių!

Agnessbelle rašė...

kokia puiki ideja ! as turiu daug vazoneliu su zolytem ant palangiu. Tobulai man tiks :)

mika rašė...

Labai ačiū už puikius įvertinimus :)

Blog Widget by LinkWithin